Zakupy 

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Jeśli potrzebujesz baniaka do wina, koniecznie odwiedź ten adres

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować