Zakupy Żywność 

Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jeśli chcesz zamówić kapsułki A Modo Mio, koniecznie wejdź na cafessima.pl.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza nieustannie znajduje się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały sklep, gdzie mielono ziarna kawy i produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich mieszanek, określając normy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, pysznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tego producenta. Dziś w sklepach nabyć można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale tak samo wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do licznych popularnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola lub Superbia), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz czekolady (Mokaccino).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować