Zakupy Żywność 

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Zamów kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i stopniowo pozyskała sobie kolejnych zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w odpowiednim urządzeniu, dolać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, dlatego że uformowało go wiele najrozmaitszych składników, np. warunki atmosferyczne, które panowały w roku zbiorów. Dodawanie do kaw single origin dodatków aromatyzujących lub mleka tłumi ich unikalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii i Nikaragui (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – aromatyczna każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub urzędach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zazwyczaj mieści się w przedziale 1,20-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli podobny napój serwowany w kafejkach na mieście lub w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich zaserwujemy znajomym wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy do ciasta, nie lękając się o duże koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować