Usługi budowlane Zakupy 

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Sprawdź, gdzie zamówić kontenery na gruz, wejdź na http://bit.ly/2HaSnUE.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować