Usługi budowlane Zakupy 

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Zobacz, gdzie zamówić kontener na odpady, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Część odpadów nie może być wyrzucanych do koszy na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które są wytwarzane w trakcie różnych remontów i prac budowlanych, jak również odpadów industrialnych. Muszą one zostać odwiezione do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć trudności powiązane z gromadzeniem oraz transportem odpadów. Żeby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do składowania oraz przewozu starych mebli, gruzu, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym dostępne są także kontenery uszczelniane, które świetnie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, takie jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Proces ich załadunku ułatwia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze do przewożenia są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są różne firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem strychów i piwnic, jak również wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywózki odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu. Odnajmują je one klientom, a po zapełnieniu transportują do punktu legalnego ich składowania bądź recyklingu.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować