Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy 

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Kup shutters na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Planując wystrój wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Zwykle decyzja pada na standardowe rozwiązanie, a więc zasłony oraz firany, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można łatwo je ułożyć w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb mieszkańców. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, z drewna, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach widuje się jeszcze dość rzadko, ale każdy z nas na pewno rozpoznaje je z telewizji lub kina, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA i w Australii.

Plusy wewnętrznych okiennic shutters

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko wspaniale się prezentują, lecz mają także pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Shuttersy wspaniale komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie przeszkód, żeby założyć je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezmiernie gustowny wygląd, w wyniku czego podwyższają wartość posesji. Wypada także zaznaczyć, iż shuttersy reguluje się bez stosowania łańcuszków, co rodzice małych dzieci oraz właściciele psów i kotów, które mogłyby zaplątać się wystające żyłki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować