etykiety na wódkę weselną, etykiety na butelkiZakupy 

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na ślub, osiemnastkę lub urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako wyjątkowy prezent od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w interesującą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Pana i Pani Młodej czy dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na butelki – udekoruj swoje alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli na własną rękę robisz soki, nalewki czy wina, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej flaszki. Poza tym butelki można również oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować