Motoryzacja Zakupy 

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Renault części zamienne, uzyskasz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować