Zakupy 

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Jeśli chcesz zamówić butelki do wina w hurcie, koniecznie sprawdź https://bit.ly/3zTuh9G.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, autorskim bądź pysznym produktem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki i słoiki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików najlepiej od lokalnego dostawcy

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, ocet czy pasztety, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach z reguły można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem też dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki i słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać kupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami hurtowo można też kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować