Rekreacja, hobby, sport Zakupy 

Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Co warto wiedzieć o Kraków sklep jeździecki?

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować