Zakupy 

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Znajdź słoiki z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować