Wszystko o zdrowiu Zakupy 

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Jeśli chcesz zamówić przyłbicę ochronną, skieruj się tu

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do biura czy banku, gdzie na ogół napotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co natomiast uczynić, jeśli dusimy się w zwykłej maseczce z materiału?

Komfortowa maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed zarażeniem patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi plusami są solidność, komfort i zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby chorujące na astmę, starsze bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą nakładać maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi z całą pewnością docenią też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować