drukarka 3D, 3D drukarkiTechnologie Zakupy 

Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można prawie o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją i intuicyjną obsługą. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować tożsame prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w rozlicznych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny oraz solidny, a w trakcie procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować