Zakupy 

Warzysz piwo w domu? Będziesz potrzebować akcesoriów do alkoholu

Dowiedz się, gdzie zamówić akcesoria do alkoholu.

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie wyrabiających domowe napoje wybiera nalewki, piwo, winolub cydr, choć nie brakuje także amatorów domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiedni sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich rurek, korków, pojemników czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju trunku wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, a w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z napojami trzeba odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Dużo przyzwoiciej będą jednakże wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy wręczyć najbliższym w charakterze upominku albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować